Skip Navigation Links
דירות למכירה בתל אביב
|
English
|
French
|
דף הבית
|
נכסים נבחרים
|
אודות
|
תל אביב - סיפורי השכונות
|
הוסף למועדפים
|
הצע נכס
|
חיפוש
|
סוכן חכם
|
צוות המשרד
|
צור קשר
עיר
מחדר -
מחיר עד
 
הנכס
עיסקה
 
כלים שימושיים
 שערי מטבע חוץ
 מחשבון משכנתא
 עיריית תל אביב
 כונס נכסים
 עיצוב אדריכלות
דירות למכירה בתל אביב - מצרך מבוקש

מהפכת הנדל"ן שעברה על העיר בשנים האחרונות שינתה את שוק הדירות בתל אביב מן הקצה אל הקצה. דירה בתל אביב היא השקעה בטוחה, ערכה עולה באופן תדיר עם השנים והיא אחד המצרכים המבוקשים ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי. אין שום בעיה למצוא דיירים שישכירו אותה ובגלל הביקוש הקשיח גם מכירה עתידית ברווח כלשהו היא אפשרות סבירה ביותר. בשל כל הסיבות הנ"ל הפכו דירות למכירה בתל אביב לשוק דינאמי ורב פנים.

 
דירות למכירה בת"א - איך האמירו המחירים?

אנו רואים בתל אביב בשנים האחרונות עליות מחירים הנעות בין 60% - 100%. בתל אביב של השנים האחרונות חלו שינויים נדל"ניים רבים שהביאו לעליות ערכן של דירות למכירה בעיר. דוגמה טובה לכך היא שכונת נווה צדק שנחשבה לשכונת עוני לא מבוקשת בשל קרבתה ליפו ולשוק הכרמל. עם השנים החל לעלות ערך הדירות בשכונה בשל הבנייה הקלאסית שבה והקרבה לים, והיום אחרי שהשכונה עברה מתיחת פנים רצינית בעקבות התכנית לשימור שכונות, היא מהווה מוקד משיכה לאוליגרכים שונים, תושבים עמידים מצפון תל אביב שהחליטו לעבור אליה ומיליונרים מקומיים. רבים מבין אלה אף התעקשו לקנות בשכונה דירות שאינן דירות למכירה בשווי שעלה בהרבה על שוויין האמיתי. סיפורה של נווה צדק מגלם בעצם הסיפור של תל אביב כולה ומסביר בצורה הטובה ביותר כיצד האמירו מכירן של דירות למכירה בעיר. 

דירות למכירה ומהפכת נדל"ן

עוד שינוי שעבר על העיר מאז כניסתו של רון חולדאי ללשכת ראש העיר הוא פתיחתה לפרויקטים נדל"ניים יקרים שהביאו לידי הצפה של דירות למכירה במחירים אסטרונומיים. תוך מספר שנים נבנו בתל אביב מספר רב של בנייני מגורים יוקרתיים שמשכו אליהם את עשירי ישראל והציבו סטנדרטים חדשים בכל הקשור לבנייני מגורים. דירה מקבלן המוצעת למכירה בבניינים אלו יכולה להגיע לסכומים אסטרונומיים בגובה מיליוני דולרים. העיר העברית הראשונה נאלצה להתרגל לסטנדרט חדש של בניינים יוקרתיים המכילים בריכה, חדר כושר, גני משחקים לילדים ועוד. אפשר לכנות את התופעה הזו כמהפכה של ממש בתחום הנדל"ן, וכיאה למהפכה היא זעזעה את אמות הסיפים של ענף הדירות בתל אביב וגרמה למחירן של דירות למכירה בעיר להרקיע שחקים. 

דירות למכירה והמשבר הכלכלי

באמצע שנת 2011 ובתחילת שנת 2012 ניתן להבמין בירידה בביקוש של שתי קבוצות עיקריות: המשקיעים ותושבי החוץ. מחירי הדירות שהאמירו וחוזקו של השקל גרמו לשתי קבוצות אלה להוריד ביקושים ובמקביל להגדיל את היצע הדירות למכירה בתל אביב. מומחים טוענים כי כבר עכשיו ניתן להרגיש בירידת ערכן של דירות למכירה בעיר וזוהי רק תחילתו של תהליך עמוק יותר. האנומליה שבמחירי הדירות להשכרה בעיר ומחירן חסר הפרופורציה של הדירות למכירה הגיעה לסיומה וכעת אפשר לראות בלוחות מכירה השונים חזרה לפרופורציות. אבל שלא יהיו אשליות, דירות למכירה בתל אביב הן עדיין נכס יקר מאוד שבוודאי ישוב באיזשהו שלב לגדולתו.
בפרויקט אסותא, 4.5 חד' - 130, מרפסות של 24 מ"ר בבניין הבאוהאוס! חניה ומחסן! ביהושע בן נון, 4.5 חדרים מעולה בקומה 3 עם מעלית. עורפית שמורה ושקטה. 107 מטר, 4 כיווני אויר, חניה בטאבו! מיוחדת במתחם בזל, 3 חדרים, מרפסת שמש מדהימה + דק פרטי, משופצת ומיוחדת, רצפת שיש, שירותים כפולים ואח עצים לחורף! ברחוב מנדלי, 3 חדרים מרווחת-90 מטר, קומה 1.5, מעלית, מרפסת שמש וחניה בטאבו! משופצת ברמה גבוהה ומעוצבת אדריכלית!
בית פתוח    בזל 40    תל אביב   03-5440777   03-5446777
כל הזכויות שמורות ל - בית פתוח  
אתר זה נבנה על ידי הומלי מידן ומסתכרן עם תוכנת תיווך של מידן תוכנה